A2Z LONDON Yaz

LONDRA MERKEZİNE 15 DK UZAKLIKTA, WIMBLEDON’DA BULUNMAKTADIR. CALLAN METHOD, IELTS, CAE,FCA KURSLARI BULUNMAKTADIR. KENT MERKEZİ METRONUN TAM KARŞISINDADIR. HAVALANDIRMA SİSTEMİ İLE DONATILMIŞ 5 SINIFI VARDIR VE SINIFLAR WIFI- PC- HAVALANDIRMA SİSTEMİ İLE DONATILMIŞTIR. DÜNYANIN HER TARAFINDAN GELEN ÖĞRENCİLERE DENEYİMLİ ÖĞRETMENLER HİZMET VERMEKTEDİR. ÖĞRENCİLERİNE AİLE YANI-ÖĞRENCİ RESİDENCE VE KISA DÖNEM HOSTEL HOTEL HİZMETLERİ SUNAR. DUBLIN-MANCHESTER-LONDON OKULLARI VARDIR. WIMBLEDON, LONDRA’NIN GÜNEY BATISINDA BÖLGESİNDE BULUNAN GÜVENİLİR, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, ÜNLÜ TENNİS KORTLARI İLE ÜNLÜ BİR BÖLGEDİR. HER 10 DK DA BİR TREN SEFERLERİ VARDIR. LONDRA’NIN MERKEZİNE 30-50 DK UAKLIKTADIR. AİLELER GENELLİKLE ZONE 3 BÖLGESİNDEN VERİLMEKTE OLMASINA RAĞMEN GRUPLARDA OKULA ÇOK YAKIN ZONE 1-2 BÖLGESİNDEN TERCİH EDİLMEKTEDİR.

THORPE PARK-02 ARENA-OXFORD STREET SHOPPING-NIGHT7CAZZ LUBS-CHELSA TOUR-IMPERIAL WAR MUSEUM-BRITISH MUSEUM HORSE RIDING-OXFORD DAY NIGHT-IMAX 3 D CINEMA-APOLLO THEATRE-BONFIRE NIGHT-BRIGHTON BEACH-CHRISTMAS MARKETS-CONTERBURY-CAMBRIDGE AKTIVE PROGRAMLARINDAN BAZILARIDIR.

LONDRA: AİLE YANI HB KONAKLAMA 16+ YAŞ GRUBU

MANCHESTER: AİLE YANI  HB KONAKLAMA 16+ YAŞ

NOT: TEKLİFİMİZE  HAVAALANI VERGİSİ DAHİL DEĞİLDİR. . UÇAK ÜCRETİ OCAK AYI BAZ OLARAK VERİLMİŞTİR.

%30 KAYIT ESNASINDA PEŞİN ALINACAK, GERİ KALAN ÜCRET 15 MAYIS 2014 TARİHİNE KADAR TAKSİTLİ -VADE FARKSIZ OLARAK ALINACAKTIR.