ACE Malta Yaz Dönemi

Malta’nın en popüler gözde merkezi St Julian’s-Pacaville’ Bay Street Complex’ in en üst katında konumlanmış Butik bir Hotel olan ACE Englısh Malta, içinde bulunduğumuz 21.yüzyılda farklı talepleri karşılamak üzere öğrenci odaklı özel eğitimler sunan yeni ve dinamik bir kurumdur. Hedefimiz, öğrencilerimizin buradaki deneyimleri sayesinde, İngilizce konuşurken başarılı ve güvenle kendilerini ifade etme yeteneklerini  geliştirmektir. Okulumuzun projesine başlarken odaklandığımız noktalardan biri öğrencilerimizin hem konforlu hemde göze hitap eden okul içerisinde eğitim almaları olmuştur.Bu sebeble, okulumuz en ince detayına kadar baştan aşağı son moda ve ileri teknik ile tasarlanmıştır.İçinizi ve zihninizi açacak canlı renkler, akıllı tahtaların bulunduğu, modern ve son teknoloji ile hazırlanmış sınıflar, dinlenme odaları, geniş ve ferah terası ile ACE English Malta’nın büyüsüne kapılacak ve sizde bu kurumun bir parçası olmak isteyeceksiniz.

ACE English Malta’da kurs almak, sadece İngilizce öğrenmek değil, ayni zamanda unutulmayacak bir deneyimdir.

ACE English Malta’da denenmiş ve test edilmiş öğrenme teknikleri, profesyonel ve dinamik bir tutumla, modern bir o kadar  da eğlenceli  ve rahat bir atmosferde uygulanmaktadır. Okulumuzda her öğrencimize birebir ilgi verebilmek adına büyük  özen gösterilmektedir. Butik sınıflarımız sayesinde öğretmenlerimiz herbir öğrencinin ayrı ayrı gelişim ve ilerleme süreçlerini değerlendirebilmektedir. ACE English Malta’da günümüzün çok popüler olan teknolojik öğrenim yöntemleri kadar, öğretmen-öğrenci arasındaki insanı ilişkiye de çok önem verilmektedir. Eğitimin ilk gününden itibaren canlandırmalı ve eğlenceli interaktif öğretmen biçimi kullanılan sınıflarımızda sadece İngilizce konuşılmaktadır.

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER:

  • Profesyonel öğretmenler eşliğinde haftada 20 ders Genel İngilizce Kursu
  • Aile yanında çift kişilik odada / HOTEL 3-4 KİŞİLİK ODA tam pansiyon konaklama
  • WELCOME PACK Kurs kitapları ve ders materyalleri-Kurs bitirme sertifikası
  • Malta havalimanından Türkçe rehber eşliğinde gidiş dönüş transfer
  • Okul tarafından düzenlenen Sosyal Aktivite ve geziler gözetmenler eşliğinde

Katılım ( water Zorbing&DVD-party- Bowling-cinema night-3 cities tour-pool party-paradise bay-Her gün okula ücretsiz servis hizmetinin sağlanması –malta falconary centre- GOZO

Kayıt ücreti -vergiler-Vize-uçak-Seyehat sigortası-transfer-

 

NOT:  Fiyatlarımıza uçak ve hava alanı vergileri dahil değildir. Fiyatlandırma 10-15 kişi üzerinden yapılmıştır.

PEŞİNAT%25-GERİ KALAN ÜCRET 15 MAYIS 2014-VADE FARKSIZ TAKSİTLENDİRME OLANAĞI