LSI-HEMSTEAD LONDON Yaz

LSI- HEMSTEAD/ UNIVERSITY OF KINGSTON CAMPUS (13-17 YAŞ)

LSI Hampstead, bölgenin zengin kültürel mirasını ve sayısız dinlence tesisini de içeren eğlenceli ve çok çeşitli bir sosyal program sunar. Aktiviteler arasında, rehberli yürüyüşler; sinema, müze ve pub gezileri ve Oxford, Cambridge ve hatta Paris'e hafta sonu gezileri yer alır.

Yapraklarla örtülü, etkileyici Hampstead bölgesi, Londra'nın en iyi saklanmış sırlarından biridir. Restoranlar, kafeler ve butiklerle dolu olan, Londra'nın en büyük parkı Hampstead Heath'i de içine alan ve şehir merkezinden yalnızca 20 dakika uzaklıkta bulunan Hampstead, İngilizceyi İngiltere'de öğrenmek için ideal bir yerdir.

Dil okulumuz, güzel ve gözlerden uzak bir bahçe içinde, Viktorya tarzı ferah ve havadar bir binada hizmet verir. İster TOEFL'a veya Cambridge Sınavlarına hazırlanıyor, ister daha genel ESL/EFL programlarımızdan birinde İngilizce öğreniyor olun, bilgisayar odası, dil laboratuarı ve kablosuz internetin de dahil olduğu mükemmel imkânlarla İngilizce kursunuzdan en iyi şekilde faydalanacaksınız.

LSI LONDON KINGSTON LONDRANIN MERKEZİNDE UNIVERSITY OF KINGSTON CAMPUSUNDE KURULMUŞTUR VE LONDRA’NIN EN KÖKLÜ OKULLARINDAN BİRİDİR. TEK KİŞİLİK ODALARDA FULL BOARD KONAKLAMALI VE AKTİVİTELİ PROGRAMDIR. 

NOT: TEKLİFİMİZE  HAVAALANI VERGİSİ DAHİL DEĞİLDİR. .

ÜCRETİN%30 KAYIT ESNASINDA PEŞİN ALINACAK, GERİ KALAN ÜCRET 15 MAYIS 2014 TARİHİNE KADAR TAKSİTLİ -VADE FARKSIZ OLARAK ALINACAKTIR.