LSI-NEW YORK CAMPUS Yaz

LSI-NEW YORK-CAMPUS-12-17 YAŞ

Kuzey Amerika'nın tartışmasız iş, finans ve kültür başkenti olan New York, ABD'de mesleki İngilizce öğrenmek için kesinlikle en heyecan verici ve en dinamik şehirdir. New York, ziyaretçilerine hareketli Wall Street'den Central Park'ın sessizliğine kadar sınırsız imkanlar sunar; ayrıca okulumuzun konumunun New York'u dünyanın en muhteşem şehri yapan sanat, tiyatro, alışveriş ve eğlence merkezlerine olan yakınlığından bahsetmemize gerek bile yok!

LSI New York dil okulu, SoHo şehir merkezinde bulunan, finans bölgesinin yakınında yer alan ve Chinatown, Tribeca ve Greenwich Village'a yürüme mesafesindeki Metropolitan College of New York (MCNY)'ta hizmet vermektedir. Executive Mini Grup kursumuzun ve iş İngilizcesi için özel hazırlanmış kursumuzun yanı sıra, yönetim İngilizcesi ve mesleki İngilizce öğrenmek için ideal olan pek çok bire bir executive İngilizce programı sunmaktayız. Samimi ve hoş bir ortama sahip olan okulumuz birinci sınıf kütüphane, internet erişimi ve konforlu dinlenme salonu gibi imkanlara sahiptir.

DAHİL HİZMETLER

1) HAFTADA 15 DERS

2) SERTİFİKA-KAYIT-TRANSFER-UÇAK-HAVALE-

3) CAMPUS KONAKLAMA-FB-AKTİVİTELİ

 

NOT: TEKLİFİMİZE  HAVAALANI VERGİSİ DAHİL DEĞİLDİR.

 

ÜCRETİN%30 KAYIT ESNASINDA PEŞİN ALINACAK, GERİ KALAN ÜCRET 15 MAYIS 2014 TARİHİNE KADAR TAKSİTLİ -VADE FARKSIZ OLARAK ALINACAKTIR.