St GILES - EASTBOURNE Yaz

Her yıl dünyanın 90 değişik ülkesinden gelen yaklaşık 14.000 öğrenciye hizmet veren, 1955 yılında kurulmuş, 50 yıllık deneyimiyle her yaştaki öğrenciye eğitim vermektedir.
Amerika, İngiltere, Kanada ve Brezilya da okulları vardır. Öğrenci isteklerine kişisel deneyimle destek verir. Modern öğretim merkezleriyle, öğrenciye kariyer edinmesini sağlar. İngiltere’de Britich cauncil, Amerika’da AAIEP, Kanada’da Kanada lisansı ile öğrencilere hizmet veren bir okuldur. Londra-Centerbury- Brighton- Easbourne- San Fransısco- New York-Boston-Brezilya Sanpalo- Kanada’da Vancouver okulları vardır. Kaliteli eğitimi amaç edinmiş olup, yaz okulları ile dünyanın her yerinden gelen öğrencilere hizmet vermektedir. Aile yanı, Residence, Guest House- Hotel olarak konaklama sunar.

Eastbourne yaklaşık 90.000 kişilik nüfusa sahiptir. ST Giles okulu şehir merkezi ve sahile 5-10 dk yürüme mesafesindedir. Okul etrafı ağaçlarla çevrili bir alanda inşa edilmiş olup, ısıtmalı yüzme havuzuna sahiptir.Küçük ve güvenilir bir kasaba olup,bir yılda yaklaşık 4 milyon ziyaretçiye evsahipliği yapar. Tüm aile yanı konaklamalar okula yürüme mesafesindedir.

 

5 TEMMUZ 2014-YAZ DÖNEMİ- AİLE YANI- HB&MARİNA HOTEL:

 

 DAHİL HİZMETLER:

1)- Haftada 20 Ders İngilizce ( 50 dk)-hotel konaklama HB

2)- Aile yanı paylaşımlı oda konaklama-HB ( hafta sonları packed lunch)

3)- kayıt ücreti-havaalanı transfer-sertifika-banka havale- THY / British Airlines gidiş dönüş-

4)- Sağlık sigortası- Madam Tussauds giriş

5)- Haftada 1 Tam/ 1 yarım gün Gezi- ( London-Oxford-Cambridge-Bath etc..)

6)-Okulun verdiği sosyal ve spor activiteleri- sightseeing

 

NOT: TEKLİFİMİZE  HAVAALANI VERGİSİ DAHİL DEĞİLDİR.

ÜCRETİN%30 KAYIT ESNASINDA PEŞİN ALINACAK, GERİ KALAN ÜCRET 15 MAYIS 2014 TARİHİNE KADAR TAKSİTLİ -VADE FARKSIZ OLARAK ALINACAKTIR.