St GILES - NEW YORK Yaz

NEW YORK-13+ YAŞ-QUEENS COLLEGE CAMPUS  

New York Şehir üniversitesinde Campüs olarak faaliyet göstermektedir.MANHATTAN a 30 dk uzaklıktadır. Çevresi mükemmel manzarayla çevrili CAMPUSte tüm aktiviteler öğrencilere sunulmaktadır.Spor4 salonları-atlezm cortu-yüzme havuzu-modern cafeleri bünyesinde barındırmaktadır.1-4 kişilik paylaşımlı oda –Residence konaklamalıdır.

 

Her yıl dünyanın 90 değişik ülkesinden gelen yaklaşık 14.000 öğrenciye hizmet veren, 1955 yılında kurulmuş, 50 yıllık deneyimiyle her yaştaki öğrenciye eğitim vermektedir.
Amerika, İngiltere, Kanada ve Brezilya da okulları vardır. Öğrenci isteklerine kişisel deneyimle destek verir. Modern öğretim merkezleriyle, öğrenciye kariyer edinmesini sağlar. İngiltere’de Britich cauncil, Amerika’da AAIEP, Kanada’da Kanada lisansı ile öğrencilere hizmet veren bir okuldur. Londra-Centerbury- Brighton- Easbourne- San Fransısco- New York-Boston-Brezilya Sanpalo- Kanada’da Vancouver okulları vardır. Kaliteli eğitimi amaç edinmiş olup, yaz okulları ile dünyanın her yerinden gelen öğrencilere hizmet vermektedir. Aile yanı, Residence, Guest House- Hotel olarak konaklama sunar.

 

 

 

DAHİL HİZMETLER:

 

1)- Haftada 20 Ders İngilizce ( 50 dk)-Setifika

2)- Residence 1-4 kişilk odalarda –FB konaklama

3)- Kayıt ücreti-havaalanı transfer-sertifika-banka havale- vize-sağlık sigortası

4)- Haftada 1 Tam/ 1 yarım gün Gezi- ( Six Flags Amusement Park-5th Avenue Shopping&Times Square

     National History Museum-Empire State Building-Central Park

5)- Akşam sosyal aktivite destekli program-sightseeingetc..

 

NOT: TEKLİFİMİZE  HAVAALANI VERGİSİ DAHİL DEĞİLDİR.

 

ÜCRETİN%30 KAYIT ESNASINDA PEŞİN ALINACAK, GERİ KALAN ÜCRET 15 MAYIS 2014 TARİHİNE KADAR TAKSİTLİ -VADE FARKSIZ OLARAK ALINACAKTIR.