St GILES - SAN FRANSISCO BAY Yaz

SAN FRANSISCO BAY-10+17 YAŞ

San Fransisco Campüs olarak California East Bay üniversitedesinde öğrencilere hizmet vermektedir.Şehir merkezine 40 km uzaklıktadır. Hayward Hills de kurulmuştur. San Fransisko Körfezi manzaralı olup 1-4 kişilik Residense –FB aktiviteli programdır. Campüs modern sınıflara sahiptir ve projektör donanımlıdır. .Spor salonları-atletizm cortu-yüzme havuzu-modern cafeleri,alışveriş mağazalarını bünyesinde barındırmaktadır.

Her yıl dünyanın 90 değişik ülkesinden gelen yaklaşık 14.000 öğrenciye hizmet veren, 1955 yılında kurulmuş, 50 yıllık deneyimiyle her yaştaki öğrenciye eğitim vermektedir.

Amerika, İngiltere, Kanada ve Brezilya da okulları vardır. Öğrenci isteklerine kişisel deneyimle destek verir. Modern öğretim merkezleriyle, öğrenciye kariyer edinmesini sağlar. İngiltere’de Britich cauncil, Amerika’da AAIEP, Kanada’da Kanada lisansı ile öğrencilere hizmet veren bir okuldur.

5 TEMMUZ 2014-YAZ DÖNEMİ- CAMPUS KONAKLAMA-FB

DAHİL HİZMETLER:

 

1)- Haftada 20 Ders İngilizce ( 50 dk)-

2)- Residence 1-4 kişilk odalarda –FB konaklama

3)- Kayıt ücreti-havaalanı transfer-sertifika-banka havale- vize-sağlık sigortası-Uçak

4)- Haftada 1 Tam/ 1 yarım gün Gezi- ( Six Flags Amusement Park- Santa Cruz Beach Board Walk-Great Amerca Amusement Park- san Fransisko etc..)( Akatraz Prison-Pier 39- Fisherman’s Wharf-The Golden Gate Bridge etc..)

5)- Akşam sosyal aktivite destekli program-sightseeing-karaoke-.

 

NOT: TEKLİFİMİZE  HAVAALANI VERGİSİ DAHİL DEĞİLDİR. . UÇAK ÜCRETİ OCAK AYI BAZ OLARAK VERİLMİŞTİR.

 

10 ÖĞRENCİYE 1 GRUP LİDERİ KOMİSYONU VERİLECEKTİR. GRUP LİDERİNİN KONAKLAMA VE YOL ÜCRETLERİ TARAFIMIZDAN KARŞILANACAKTIR. SAYININ AZ OLMASI HALİNDE GRUP LİDERİNİN YOL-VİZE VE SİGORTASI TARAFIMIZDAN KARŞILANACAKTIR. SAYININ AZ OLMASI HALİNDE AACE YURTDIŞI FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.

 

ÜCRETİN%30 KAYIT ESNASINDA PEŞİN ALINACAK, GERİ KALAN ÜCRET 15 MAYIS 2014 TARİHİNE KADAR TAKSİTLİ -VADE FARKSIZ OLARAK ALINACAKTIR.