Öğrenci Yorumları

İREM RECEP
MEHMET NİYAZİ ALTUĞ ANADOLU LİSESİ
Çabuk karar değiştiren biri olarak Malta’ya gelen ben, AACE YURTDIŞI EĞİTİM-( RASİM Abi- ŞEKER Abla) ve Chamber College yetkilileri sayesinde hiç pişman olmadım.Öğlen-akşam yapılan etkinlikler sayesinde rüya gibi bir 15 gün geçirdim. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen 15 gün sonuna geldim. En büyük...  Devamı için tıklayın.
YEŞİM GÜL ÜLKER
NAKİPOĞLU CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
If you want to come to Malta, you can prefer AACE YURTDIŞI EĞİTİM. If you had a problem, AACE always soved. I liked Malta. I lived in a host family for 2 weeks. They were really kınd and helpful to me. I lıked Chamber College because I learned new things about Englısh. I met a lot of new people a...  Devamı için tıklayın.
ELİF SÜREN
NAKİPOĞLU CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
MALTA’DA COK GÜZEL 2 HAFTA GEÇİRDİM. Bütün günlerimiz dolu dolu, eğlenceli geçti. Yeni insanlarla tanıştık dilimizi ve kendimizi geliştirdik. Emeği geçen AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK sahipleri Rasim Abi ve Şeker ablaya çok teşekkür ediyorum. Seneye tekrar AACE ile yurtdışına çıkmak istiyorum.   Devamı için tıklayın.
BAHAT TUNA TANIR
NAKİPOĞLU CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
Malta’ya geldiğimden beri saniye bile göz kırpmadım.Açıkçası yapılan aktiviteler Türkiye’de çok düz yaşadığımı gösterdi. Bu konuda AACE’ye teşekkür etmeliyim. Bizimle ilgilenen stafflar ve çok prestijli arkadaşlarımla eğlenmekle birlikte son derece üst düzey pratik İngilizce dersi almaktayım.  Bu...  Devamı için tıklayın.
İSMAİL BAYSAL
NAKİPOĞLU CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ EDEBİYAT ÖĞRETMENİ
Malta’ya 24 Haziran 2013 tarihinde geldik. Uçaktan iner inmez bizi Chamber College görevlileri karşıladı. Hepsi de güler yüzlü ve sevecen davranıyorlardı.Sonraki günlerde okulda eğitimimize devam ettik. Çok planlı ve sistematik bir eğitim kurumudur Chamber College. Ayrıca diğer danışmanlık şirket...  Devamı için tıklayın.
ÇİĞDEM ÖZÇELİK
MEHMET NİYAZİ ALTUĞ ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
2 Haftalık Malta gezisinde ben ve öğrencilerim sürekli aktivitelere katılarak çok güzel yerler gördük, bol bol İngilizce konuştuk. Rasim Özlen ve Şeker Hanım sayesinde güzel bir grup oluşturduk. İlk 2 gün alışma süresi geçince Malta’yı çok sevdik. Sonuç olarak Malta Eğitim ve Kültür gezisi bizim ...  Devamı için tıklayın.
HİMMET TURAN
NAKİPOĞLU CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Malta’ya ilk defa geleceğimiz için biraz endişemiz vardı. Ancak uçağa bindiğimiz andan itibaren bu endişemiz yerini mutlu ve heyacanlı bir bekleyişe bıraktı.Çok yoğun ders,okul dışı aktiviteleri ve gezilerle hayatımız çok renklendi. Öğrencilerimiz okulda ve aktivitelerde yeterince aktivite yapma ...  Devamı için tıklayın.
ZEYNEP GÖCEN
MALTA 2 HAFTA EĞİTİM
Malta’ya ilk geldiğimiz gün ailemizden ayrılmanın verdiği hüzünle burayı sevmemiştim.Daha sonraki günlerdeki gezilerde, kliseleri ve tarihi alanları gezdik, buraya alıştım ve kısa sürede uyum sağladım. 2 hafta bana çok şey kattı. Chamber College ta 2 haftalık eğitim süremde çok önemli bilgiler ed...  Devamı için tıklayın.
BERFİN TANYA YARAŞIR
ZAİMOĞLU ANADOLU LİSESİ
28.01.2013-11.02.2013 MALTA-2 HAFTA EĞİTİM Malta’ya gelmeyi başından beri çok istemiştim. İlk geldiğimde ufak bir hayal kırıklığına uğramıştım.Yemekler alıştığımızdan farklıydı. Okuldaki İngilizce öğretmenimi pek beğenmemiştim. Ama sağolsun AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK-RASİM ÖZLEN HOCAM her i...  Devamı için tıklayın.
BERK VAROL
SELİMPAŞA ANADOLU LİSESİ
28.01.2013-11.02.2013 MALTA-2 HAFTA EĞİTİM MALTA’YA GELİCEĞİMİZİ ÖĞRENDİĞİMDE ÇOK GÜZEL ZAMAN GEÇİRECEĞİMİZİ BİLİYORDUM. GELDİĞİMİZ ANDAN BERİ DE ÇOK İYİ ZAMAN GEÇİRDİK VE ÇOK MUTLU OLDUK. AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK SAHİBİ RASİM ÖZLEN BİZİMLE ÇOK İLGİLENDİ, SORUNLARIMIZI ÇÖZDÜ. ÖYLESİNE MEM...  Devamı için tıklayın.
ELİF ECE KURT
KEŞAN ANADOLU LİSESİ
28.01.2013-11.02.2013 MALTA-2 HAFTA EĞİTİM I LOVE MALTA.... Uçaktan indiğimde etrafıma şöyle bir bakmıştım. Her yer eski ve sessiz gelmişti. Tam böyle düşünürken AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK-Rasim Özlen yepyeni fikirler eğlenceli dakikalarla Malta’ya renk getirdi. Ben hergün olmasa da özel gü...  Devamı için tıklayın.
OĞUZHAN KARA
BÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
28.01.2013-11.02.2013 MALTA-2 HAFTA EĞİTİM MALTA DOĞAL GÜZELLİKLERİYLE HARİKA BİR ÜLKE.GELDİĞİMİZDE HAVAALANINDA KARŞILANMAMIZ , BİZE GÖSTERİLEN İLGİ, AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK –RASİM ÖZLEN VE GRUP LİDERİMİZ SEVİM KURT ÖĞRETMENİMİZİN BİZLERE KARŞI YUTUMLARI BENİ MUTLU ETTİ. TEK SIKINTIM, Y...  Devamı için tıklayın.
ZEYNEP NAZ BALEKOĞLU
FAHRETTİN KERİM GÖKAY ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİSİ
28 Ocak/04 Şubat 2013 Malta gezisi izlenimi Malta gezimiz gerçekten çok güzeldi. Sorun yaşadığımız herşey AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK tarfından çözümlendi.Malta güzel bir ülke. Genel olarak çok hoşuma gitti.Çok iyi arkadaşları kısa sürede edindik.Okulun rehberi Nicolas sürekli yanımızdaydı.F...  Devamı için tıklayın.
YAŞAR ÇAYANOĞLU
FAHRETTİN KERİM GÖKAY ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ MALTA
Planlama mükemmel. Organize çok iyi. AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK olarak düzenlenen program aynen, hatta fazlası ile uygulanmış. Çalışmalar ilk gün başlamıştır. Şirket sahibi, Rasim Özlen’in hassasiyeti ve çalışma prensipleri uygulaması dikkat çekicidir. Chamber College Okulauna gidilerek çal...  Devamı için tıklayın.
SEVİM KURT
HÜSEYİN YILDIZ ANADOLU LİSESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Yarıyıl tatilini dil öğrenerek değerlendirmek için geldiğimiz Matla’da gerek AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK- RASİM ÖZLEN ’in taleplerimizi karşılamada gösterdiği özen , gerekse öğrencilerimizin olumlu tutum ve davranışları sayesinde sorunsuz, amacına uygun bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. ...  Devamı için tıklayın.
SİNEM ZAMANOĞLU
Okyanus Koleji
AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK ile bu yıl 2. kez Yurtdışı Eğitim deneyimimi yaşadım. Geçen yıl İngiltere'deydim. Bu yıl Malta'da.. 28 günlük eğitim sürecimde Hotelimde ilk zamanlarda sıkıntı yaşadım. Odaların 4 kişilik olması dışında , okuldaki derslerin fena geçmemesi tesellimdi. Biraz Grammer...  Devamı için tıklayın.
SELİN-PELİN YILMAZ
2012 Malta
Malta gerçekten gidip görülmesi gereken bir yer. Oraya 1 aylığına gittik ve 1 ayın nasıl geçtiğini anlamadım Gittiğimiz Chamber College bizlerle çok ilgilendi. Staflarıda , Bizleri verdikleri ailelerde muhteşemdi. Her şey bir aradaydı. Bizi Malta'nın her bir köşesine götürdüler, en güzel plajları...  Devamı için tıklayın.
TUĞÇE TOPÇU
İSTANBUL ERKEK LİSESİ
Maltaya ilk gittiğimde sıcağını çok bunaltıcı buldum ama zamanla insanlara ve ülkeye alıştıkça pek de sorun ettiğimi söleyemem.Chamber College; yani okulumuzdan son derece memnundum , öğretmenimi özlediğimi bile söleyebilirim.Arkadaşlık ortamı çok güzeldi, birbirimize her daim göz kulak oluyorduk...  Devamı için tıklayın.
BERİN BERİL SAYGILI
KEŞAN
Malta'ya geldiğim ilk gün'Allah kahretsin! nereye geldim ben!' demiştim. Tabii, insan daha ilk günden Malta'nın birbirinin ayni olan sokaklarında kaybolunca.. Şaka derken 28 gün geçirdik Malta'da.Burada Rasim Hocam sayesinde hiçbir zorluk yaşamadım açıkçası..Malta'nın sorunlarıyla tanışmaya bile ...  Devamı için tıklayın.
AYKUT MERT DEMİRTAŞ
İngiltere 2010
Temmuz Dönemi 3 haftalık Eğitim için İngiltere-LSI okulu yaz programına katıldım. Öncelikle okul hakkında bir değerlendirme yapmam gerekirse; kaldığımız yer gayet güzeldi. İngilizce öğrenmek için iyi bir ortam vardı. Dersler sıkıcı değildi ve eğlenceli geçti. Eğitim süreniz bittiğinde kendimi gel...  Devamı için tıklayın.
YASEMİN HÜSEYİNOĞLU
Malta 2009
Malta’da kaldığım 3 haftalık süre içinde gittiğim okul Chamber College’tan memnun kaldım. İstediğimiz anlarda İnternetten faydalanmamız çok güzeldi. Derslerin uzun olması bazen sıkıcı geldi. Ailemden ayrı kalmak beni üzdü. Arkadaşlık ortamı çok sıcaktı.  AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK ve Stafla...  Devamı için tıklayın.
KORAY GÜLSOY
Malta 2009
Malta’da 1 Aylık Eğitim Programında bizlerle birlikte olan AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK’A TEŞEKKÜRLER… Malta’ya 1 Aylık dil kursu için geldim. İlk başlarda çok sıkılacağımı düşünüyordum. Aktivitelerimiz çok yoğun, eğlenceliydi ve çok güzel arkadaşlıklar kurdum. Gittiğimiz okul Chamber College...  Devamı için tıklayın.
EMRE YILDIRIM
Malta 2009
Öncelikli olarak 15 günlük Eğitim Programından ve geziden çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Hem AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK hemde RASİM ÖZLEN’in başımızda olup bizlerle ilgilenmesinden çok memnun kaldım. Bu programla hem İngilizcem hemde insanlarla olan ilişkilerim gelişti. Ailemden uz...  Devamı için tıklayın.
BARAN ER
Malta 2009
İlk Yurtdışı tecrübem Malta oldu ve en eğlendiğim gezi ve eğitim gördüğüm yerlerden biriydi. AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK-RASİM ÖZLEN ilgisinden ve gittiğimiz okul-Chamber College’tan çok memnun kaldım. !5 günlük süreyi ders ve eğlence-aktivite olarak çok iyi değerlendirdim. 15 günlük eğitim ...  Devamı için tıklayın.
BERK DEDE
Malta 2010
Malta’ya gelmeden önce ilk defa yurt dışına çıktığım için çok gergindim. Fakat Malta’ya indikten sonra boşuna gerildiğimin farkına vardım. Malta’da 2 defa kaybolmamın haricinde çok eğlendim. Diğer gruplarla kıyaslandığında, onlara göre daha rahattık. Malta’ya geldiğimden beri, her anımızın en iyi...  Devamı için tıklayın.
CEREN SERA KARAMAN
Malta 2010
Buraya gelmeden önce 15 günün nasıl geçeceğini düşündüm ama 15 günün sonunda uçağa binmemize saatler kala Malta’da kaçak olarak yaşamayı düşündüm. Hayatımın en güzel. en anlamlı, eğlenceli, öğretici deneyimini yaşadım. Bizim için AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK- Rasim Hocanın ve Şeker ablanın ya...  Devamı için tıklayın.
CANBERK ÖZÇELİK
Malta
Dünyada kesinlikle gezilmesi gereken bir yer Malta.. Her şey bir arada. Tarih, Eğlence, Dostluklar çok güzel. Malta’ya 2 haftalığına geldim ama pişmanım. Neden 3-4 haftalığına gelmedim diye kızıyorum kendime. Geride yaşadığım her anı hatırladıkça   çok üzülüyorum. Kesinlikle vereceğim tek tavsiye...  Devamı için tıklayın.
DENİZ DAMGACI
NAKİPOĞLU CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
Seneye bir daha yurtdışına çıkmayı düşünüyorum. Tercih edeceğim şirket kesinlikle AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK olacaktır. Malta’da çok güzel bir 2 haftabgeçirdim. Malta’yı çok sevdim.Etkinliklerin hepsinde gerçek anlamda çok eğlendim. Yeni arkadaşlar tanıdım, dilimi geliştirdim ve bunların üm...  Devamı için tıklayın.
ÖYKÜ YAMAN
NAKİPOĞLU CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
Eğer yurtdışına eğitim amaçlı gidecekseniz AACE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK ile gitmenizi öneririm. Bana Malta’da kaldığım süre içinde çok yardımcı oldular. Malta’da Diplomat Hotel de kaldım.Oda arkadaşlarımla çok iyi anlaştım. Yemeklerde biraz problem yaşadım ama o kadarda kötü değildi. Chamber ...  Devamı için tıklayın.