BBSI

BBSI, İngiltere’nin güney sahilindeki güzel tatil beldesi Bournemouth’ta bulunan yüksek akreditasyonlu bir İngilizce dil ve iş okuludur. Enstitümüz, iş, akademik veya meslek alanlarında İngilizce eğitimini İngiltere’de almak isteyen uluslararası öğrencileri kabul etmektedir. Uluslararası öğrencilere sertifikadan diploma seviyesine kadar çeşitli İngilizce kursları, iş İngilizcesi kursları ve meslek alanlarında özel kurslar sunmaktadır. BBSI, aynı zamanda esnek üniversiteye hazırlık kursları ve yüksek lisans öncesi kurslar sunmakta ve uluslararası öğrencilere İngiltere’de bulunan üniversitelere kapsamlı yerleştirme hizmeti verip bu sayede öğrenciler İngiltere’deki bir üniversiteye mutlaka kabul edilmektedirler.
BBSI yılın tamamında açıktır ve dostça öğrenme ortamı, sağlam bir akademik altyapı ve rahat bir sosyal atmosfer sunmaktadır. Kurslarımız bir haftadan başlayarak tam bir akademik yıla kadar değişik sürelerde olmaktadır. Öğrenciler, İngilizce seviyelerini mükemmelleştirebilmekte ve aynı zamanda İngilizce, akademik, iş ve meslek alanlarında değerli nitelikler kazanabilmektedir.
İngilizce Dil Okulu

BBSI, en yüksek kalitede eğitim vermekte ve farklı dil seviyelerinde çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Bu kurslar, ya İngilizce dil gelişiminde tek başına kurs olarak ya da iş kurslarımıza veya diğer uzman eğitim programlarına katılan uluslararası öğrencilere destek olarak, her zaman akademik yapımızın temel dayanak noktası olmuştur. Öğrenciler, aynı zamanda IELTS sınavına ve çeşitli Cambridge Üniversitesi ESOL sınavlarına hazırlanıp girebilmektedir. 3 eğitim seçeneği bulunmaktadır:
İş Okulu

BBSI, eğitim ve öğretimdeki yüksek standartlarıyla tanınmaktadır. Okul, sertifikadan diploma seviyesine kadar geniş yelpazede iş, özel ve meslek eğitim programları vermekte ve popüler alanlarda üniversiteye hazırlık kursları ve yüksek lisans öncesi kurslar sunmaktadır. Tüm kurslar, İngilizce, akademik, iş ve meslek alanlarında öğrencilerin birçok değerli nitelikler kazanmalarına olanak vermektedir. 
Sertifika, Diploma, Üniversiteye Hazırlık ve Yüksek Lisans Öncesi Kurslar

İlgili öğretim hedeflerine bağlı olarak, kursların süre, yapı ve içeriklerinde farklılıklar bulunmaktadır. Katılımcılar, akademik veya meslek programları üzerinden eğitim görebilmekte ve diğer kazanımların yanında değerli mesleki nitelikler elde etmektedirler.

Ayrıntılı Bilgi İçin : http://www.bbsi.co.uk/lang/turkish/