KINGS COLLEGES

1957 yılında kurulmuş olan Kings’in bugün Londra, Oxford ve Bournemouth’ta faaliyet gösteren okulları, bir dizi genel İngilizce kursunun yanı sıra, yetişkinler için özel olarak hazırlanmış üniversiteye hazırlık ve işe yerleştirme programları gibi daha uzman kurslar da sunmaktadır.

Aynı zamanda, gençler ve küçükler için, İngilizce ile bağlantılı spor, etkinlikler ve geziler içeren özel kurslar da vermekteyiz.

King’s İngilizce Dil Okulları Londra, Oxford ve Bournemouth’ta uluslararası eğitim ve İngilizce dil kurslarının en iyisini sunar. Öğrencilerimiz İngilizceyi aktif olarak öğrenir ve “yaşar”! Giriş düzeyinden ileri düzeye kadar her düzeyde ve her yaşta öğrenci kabıul edilir
Neden kings mi?

Mukemmel cografi konum - Okullarimiz Londra, Oxford ve Bournemouth tadir.

Cok secenekli kurslarimiz - neden kings in subelerinde degisik kurslar alip ingilterenin degisik yerlerinde yasama sansina sayip olmiyasinizki?

Mukemmel kurs secimi -Genel ingilizce, Is ingilizcesi , sinavlara hazirlik ,unuversiteye hazirlik, ise yerletirme ,yaz kamplari ve yaz kurslari .

Mukemmel olanaklar - Butun okullarimiz modern ve teknolojik siniflar .yanliz calisma odalari bilgisayar destekli egitim 'ucretsiz elektironik posta ve internet ayrica okul restoranti ve cafeteryalari ile donatilmistirlar .

Kalite garantisi - Kings' in butun okullari ve subeleri BRITISH COUNCIL tarafindan denetlenip onaylanmistir .

Mukemmel deger - Kings egitim kurumlari kaliteli egitimi mumkun olan endusuk ucretle sunmaktadir kurs ucretlerimize bir cok ekstralar mevcuttur ;bedave elektronik posta ,internet yanliz calisma odalari ucretsiz hosgeidiniz partileri yazlari en az haftada 2 ucretsiz sosyal aktivite secenege gore IELTS hazirlik ve yogunlastirilmis kurslar ucretsiz unuversite rehberlik servisi gibi .

Ogrencilerimize ve ailelerine soz veririz ki -Egitim kurumlarimiz bunyasinde 2 hafta yada 2 yil sureli egitim alan ogrencilerimiz egitim aldiklari surece onlara aile sevkati ile yaklasip dertleri oldugunda yardimci olacagimiza basariya ulastiklarinda hep birlikte kutluyacagimiza soz veririz...Ayrıntılı Bilgi İçin : http://www.kingscolleges.com/