SOUTHBOURN SCHOOL

1996 yılından beri dünyanın her tarafından gelen öğrenciler İngilizce Dil eğitimi veren Southbourne School., Bournemouth ile New Forest arasında sıkışmış, büyüleci atmosferi ile insanı şaşkına çeviren, bütün yıl boyunca aktiveteleri ile öğrencilere hizmet veren bir alanda kurulmuştur.Bahçeleri, geniş alışveriş merkezleri, yeni görünümlü bir merkezde kendinizi bir Avrupalı gibi hissedebilirsiniz. Modayı bünyesinde barındıran alışveriş mağazalarının bulunduğu caddelerinin bulunduğu şehir merkezindedir.
Bournemouth eğlence merkezleri, konser alanları, restarontları, ve yaşamınıza renk katacak bir çevreye sahiptir.Londra’ya 2 saat mesafededir. Okulun kurulduğu bölge tarihi bir kültüre sahiptir. Güney sahilinde , 12 km uzunluğunda bir kumsalı ve büyüleyici bir atmosferi vardır.
Modern donatılmış sınıfları ile öğrencilere istediği her alanda İngilizce Dil eğitimi sunmaktadır. Genel İngilizce, Üniversite Hazırlık, Akademik kurslar, Sınav Programları, İş İngilizcesi ve diğer alanlarda İngilizce dersleri vermektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin : http://www.southbourneschool.co.uk/